تمدید زمان ثبت نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد

تمدید زمان ثبت نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد زمان ثبت نام آزمون استخدامی برای جذب فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر در دستگاه ها اجرایی کشور تمدید گردید.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، مهلت ثبت نام آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر که از روز سه شنبه ۲۴ فروردین ماه سالجاری از راه سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http: //sanjesh.org/ شروع شده بود و قرار بود امروز سه شنبه مورخ ۳۱ این ماه آخر یابد، تمدید گردید.
بر این اساس و با بیان سازمان سنجش آموزش کشور، این مهلت تمدید گردید و متقاضیان تا ۵ اردیبهشت ماه سالجاری می توانند نسبت به به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود در آزمون فوق اقدام نمایند.
داوطلبان لزوم دارد با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام که بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور انتشار یافته است، در صورت حائز شرایط بودن برای ثبت نام اقدام نمایند.
سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نموده است که با عنایت به مجوز های صادره و در جهت اجرای بند (ج) ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه، آزمون استخدامی برای جذب فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر در دستگاه ها اجرایی برگزار می شود.
اطلاعات در ارتباط با زمان برگزاری آزمون و سایر اطلاعات تکمیلی در دفترچه راهنمای ثبت نام، همزمان با شروع ثبت نام در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.

منبع:

1400/01/31
19:19:32
0.0 / 5
533
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است