محمدامین همدانی با مهر مطرح كرد؛

اكران پسر دلفینی از خارج آغازمی شود

اكران پسر دلفینی از خارج آغازمی شود هنر شهر: تهیه کننده انیمیشن سینمایی پسر دلفینی ضمن اشاره به آماده شدن نمایش این فیلم تا یک ماه دیگر، از شروع اکران عمومی آن در خارج از کشور آگاهی داد.محمدامین همدانی تهیه کننده انیمیشن سینمایی «پسر دلفینی» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت این پروژه اظهار داشت: تا یک ماه دیگر نسخه اصلی «پسر دلفینی» کاملاً آماده نمایش می شود تا برنامه ریزی های لازم برای چگونگی اکران این انیمیشن سینمایی را داشته باشیم.
وی افزود: احتمالاً نخستین اکران های ما نمایش های خارجی است، چونکه درحال حاضر شرایط برای اکران داخلی فراهم نیست و بعید می دانم برنامه ریزی ها دراین زمینه به نتیجه برسد، در بحث نمایش خارجی و فروش نیز مذاکرات بسیار خوبی انجام شده است و امیدوارم طی ۲ ماه آتی بخش مهمی از تعاملات خارجی ما مشخص شود.
این تهیه کننده انیمیشن در پاسخ به این پرسش که هم اکنون حجم بالایی از فیلم های سینمایی در نوبت اکران هستند و این مساله تا چه اندازه می تواند در اکران عمومی انیمیشن موثر باشد، اشاره کرد: سبد انیمیشن نسبت به دیگر تولیدات سینمایی متفاوت می باشد بنا بر این چندان نگرانی تلنبار فیلم ها نیستیم، یعنی بیشتر به این فکر می نماییم که چند فیلم انیمیشن در نوبت اکران هستند.
وی افزود: آنچه که بیشتر باید در اکران انیمیشن مورد توجه قرار گیرد، باز شدن مدارس است، با توجه به این که مدارس باز نیستند و معین نیست که مدارس پاییز ماه مجدداً باز می شوند یا خیر و یا با چه پروتکل هایی مقرر است باز شوند، این مساله می تواند برای ما مشکل ساز باشد.

همدانی اظهار داشت: تاکید می کنم که اکران فیلم های سینمایی چندان به سانس های انیمیشن لطمه نمی زند و مخاطب انیمیشن، مخاطب ۷۰ درصد مجزا از مخاطب فیلم سینمایی است.
وی اشاره کرد: بیشتر سانس هایی که برای نمایش انیمیشن در اختیار گذاشته می شود، سانس های بامداد است که معمولاً مدارس از آن استقبال می کنند، بنا بر این هرچه قدر این سانس ها مورد استقبال قرار گیرد بیشتر در اکران موفق خواهیم شد.
این تهیه کننده انیمیشن افزود: زمانی که سانس های بامداد بیشتر مورد استقبال قرار گیرد، سانس های پس از ظهر نیز می تواند موفق باشد، در چنین شرایطی است که می توان امیدوار بود سانس های عصر و شب نیز در اختیار یک فیلم انیمیشن قرار گیرد. بنا بر این می توان مدارس را یکی از با اهمیت ترین نکات در اکران انیمیشن دانست.
همدانی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه برخی از فیلم های خوب و با کیفیت انیمیشن آماده نمایش هستند، اظهار داشت: نمایش فیلم های انیمیشن می تواند به نفع یکدیگر باشد، در حقیقت این نمایش ها حتی بصورت همزمان نیز می تواند موجب ایجاد یک رقابت سالم میان انیمیشن ها دانست، چونکه مخاطب با دیدن یک انیمیشن خوب مشتاق دیدن دیگر انیمیشن ها می شود که این خود می تواند به رونق در اکران انیمیشن کمک نماید.


منبع:

1400/02/03
21:37:55
0.0 / 5
606
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است