سیما فیلم مسابقه فیلمنامه نویسی برگزار می نماید

سیما فیلم مسابقه فیلمنامه نویسی برگزار می نماید اولین دوره رویداد فیلمنامه نویسی «صاحب قلم» با موضوع رویای ایرانی و با محوریت خلق ایده تا نگارش فیلمنامه در زمینه تله فیلم، توسط اداره کل فیلمنامه نویسی مرکز سیمافیلم انجام می شود.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، فیلمنامه نویسان جوان می توانند ایده های خودرا در موضوع «رویای ایرانی» و در محورهای «رویای ایرانی و انقلاب اسلامی»، «رویای ایرانی و خانواده»، «رویای ایرانی و کودک و نوجوان»، «رویای ایرانی و پیشرفت اقتصادی»، «رویای ایرانی و عدالت اجتماعی»، «رویای ایرانی و پیشرفت علمی»، «رویای ایرانی و قهرمانان آینده» ثبت کنند.
در هنگام ثبت ایده ها باید خلاصه داستان، شخصیت های اصلی و نظام مسائل طرح در سایت این رویداد ثبت گردد.
ایده های ارسالی بعد از بررسی توسط هیات انتخاب جهت شرکت در رویداد تخصصی صاحب قلم دعوت می شوند. بعد از برگزاری این رویداد، فیلمنامه نویسان طرح های نهایی خودرا برای داوری پایانی ارسال می کنند. در نهایت بعد از بررسی نهایی، سه طرح برگزیده جهت حمایت توسط مرکز سیمافیلم انتخاب می شود.
علاقه مندان برای ثبت نام و دریافت اطلاعات تکمیلی در رویداد صاحب قلم می توانند تا تاریخ ۱۵ خرداد به سایت این رویداد به آدرس sahebqalam.ir مراجعه کنند.1400/02/19
21:15:12
0.0 / 5
153
تگهای خبر: سایت , شركت , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است