طی یك یادداشت مطرح شد؛

رامبد جوان از حمیدرضا صدر نوشت

رامبد جوان از حمیدرضا صدر نوشت به گزارش هنر شهر رامبد جوان در یادداشتی به خاطرات خود از حمیدرضا صدر منتقد سینما و مفسر فوتبال نوشت.به گزارش هنر شهر به نقل از مهر، رامبد جوان مجری، بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون در یادداشتی که اختصاصی در اختیار خبرگزاری مهر قرار داده از حمیدرضا صدر منتقد سینما و مفسر فوتبال نوشته است که بعد از یک دوره بیماری دارفانی را وداع گفت.
«حمید عزیز، حمید مهربان، حمید متوجه، حمید بسیار باهوش و حمید بسیار صمیمی و محترم، خیلی متاسفم که دیگه نمی تونم با تو راجع به سینما حرف بزنم. راجع به فیلم هایی که دوستشون داریم.
راجع به فوتبالی که تو برای من مثل آدمی که کره ی مریخ رو دیده و برای دوستش که چیزی از مریخ نمی دونه، حرف می زدی و تلاش می کردی ابعادی ازش برام مفهوم کنی که جذاب و خواستنی بشه.
حمید عزیزم غصه دار هستم که دیگه نمی بینمت و دیگه فرصت خندیدن در کنار تو رو از دست دادم. تو و همسر مهربانت و دختر بسیار عزیزت برای من و نگار خاطراتی ساختین هر چند کوتاه ولی حتما فراموش نشدنی.
تو برای من تابلویی هستی که میتوان در بین انبوه علاقمندان در موزه ای از میان سرها و شانه ها برای ثانیه های کوتاهی دید ولی هیچگاه فراموش نکرد.
تو در خاطر تک تک دوستانت جاودانه هستی.»

1400/04/26
09:09:03
0.0 / 5
653
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است