انتشار جدول پخش اجراهای برخط ماه و نوا ۲

انتشار جدول پخش اجراهای برخط ماه و نوا ۲ هنر شهر: برنامه کامل اجراهای پنجمین دوره کنسرتهای آنلاین «برخط ماه و نوا 2» منتشر گردید.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، برنامه کامل اجراهای پنجمین دوره کنسرتهای آنلاین «برخط ماه و نوا ۲» که در بستر پلت فرم های مختلف پیش روی مخاطبان قرار می گیرد، منتشر گردید. بر این اساس ۱۲ گروه موسیقی در بخش های موسیقی دستگاهی، نواحی، کلاسیک غربی در این برنامه حضور دارند‎.
باتوجه به شرایط بیماری کرونا و محدودیت های حضور مخاطبان در سالن های اجرای موسیقی و به جهت همراهی با مصوبات ستاد ملی کرونا، اجراهای این برنامه ها مجازی پخش می شود.
بر همین اساس، صفحات مجازی انجمن موسیقی ایران، بنیاد رودکی و یک پلت فرم دیگر وابسته به بخش خصوصی (هفدانگ) بعنوان بسترهای پخش مجازی معرفی شده اند و مخاطبان می توانند برمبنای زمانبندی مشخص شده در جدول، بصورت رایگان اجراها را ببینند.
این مجموعه از اجراها بصورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی برگزار می گردد.
این فصل از برنامه ها در سه دوره توسط انجمن موسیقی ایران برنامه ریزی و بصورت ماهیانه اجرا خواهد شد. گونه های مختلف موسیقی همچون موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک غربی در این دوره در جدول برنامه ها گنجانده شده اند تا از حداکثر ظرفیت هنرمندان موسیقی در سه دوره برگزاری استفاده گردد.
مجموعه کنسرتهای آنلاین در ماه های خرداد، تیر و مرداد ۱۴۰۰ طبق جدول های اجرائی پخش خواهند شد.
منبع:

1400/04/26
21:27:57
0.0 / 5
600
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است