مدیر شبكه ورزش خبر داد؛

تقاضایی برای پخش زنده فوتبال بانوان از تلویزیون انجام نشده است

تقاضایی برای پخش زنده فوتبال بانوان از تلویزیون انجام نشده است هنر شهر: مدیر شبکه ورزش درباره خبر اعلام شده از طرف مربی فوتبال زنان و پخش زنده مسابقه فوتبال زنان از تلویزیون بیان کرد که هنوز با شبکه ورزش و شورای تخصصی ورزش صداوسیما صحبتی انجام نشده است.به گزارش هنر شهر به نقل از مهر، چند روز پیش مریم ایران دوست سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران در صفحه اینستاگرام خود پستی منتشر نمود که در آن، از برگزاری بازی های تیم ملی فوتبال بانوان در استادیوم آزادی و پخش این بازی از تلویزیون آگاهی داد که در شبکه های اجتماعی هم بازتاب بسیاری یافت.
مریم ایران دوست بازیکن و مربی فوتبال زنان در قسمتی از متن خود آورده بود: «خبری که قول داده بودم بگم باید یکم دیگه صبر نماییم. اما همین قدر بگم قرار هست تو ورزشگاه آزادی بازی نماییم و شما از جعبه جادویی بازی رو پخش زنده ببینید».
سینا معتضدی مدیر شبکه ورزش در گفتگویی کوتاه با خبرنگار مهر درباره پخش این دیدارها و توافقات احتمالی دراین زمینه بیان کرد: درباره خبر مذکور هماهنگی و رایزنی با شبکه ورزش و شورای تخصصی ورزش سازمان صداوسیما انجام نشده است.
وی در بخش دیگر درباره این که درخواستی هم بابت پخش این دیدار بوده است یا خیر عنوان کرد: از جانب فدراسیون فوتبال هیچ تقاضایی برای پخش فوتبال زنان از ورزشگاه آزادی برای ما ارسال نشده است چون روال معمول این است که برای این اتفاقات ابتدا نامه ای ارسال شود.


منبع:

1400/04/30
11:27:41
0.0 / 5
179
تگهای خبر: شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است