نگاهی به زندگی مهدی آذریزدی در آن مرد دیگر در را باز نکرد

نگاهی به زندگی مهدی آذریزدی در آن مرد دیگر در را باز نکرد هنر شهر: مستند آن مرد دیگر در را باز نکرد به نویسندگی و کارگردانی سید هادی موسوی با نگاهی شاعرانه به زندگی مهدی آذریزدی قصه گوی کودکان در آستانه پانزدهمین جشنواره سینماحقیقت آماده نمایش شد.


به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی خانه مستند، «آن مرد دیگر در را باز نکرد» به کارگردانی سید هادی موسوی با نگاهی روانشناختی به جنبه های گوناگون، می خواهد تا تاکید کند که چگونه می شود از حسرت ها و حقارت های دوره کودکی، انگیزه ای ساخت بسیار قوی برای جبران آن حقارت ها، آنقدر که به نقشی تاریخ ساز بدل شد.
وهم و خیال همیشه رفیق دیرینه تنهایی بوده اما سرانجام ِ تنهایی، توهم و تخیل، برای یک هنرمند نویسنده، محتوم نیست. گاهی خوب. گاهی بد. فیلم مستند «آن مرد دیگر در را باز نکرد»، قصه زندگی مردی است که در تنهایی زاده شد. در تنهایی رشد کرد و بزرگ شد. در تنهایی گریست. در تنهایی سفر کرد. در تنهایی خواند. در تنهایی نوشت و عاقبت در تنهایی مرد. هر روز تنهایی، هر شب تنهایی و همیشه خانه به دوش.
در این مستند اردشیر رستمی شاعر، کاریکاتوریست و هنرمند شناخته شده کشورمان بعنوان راوی قصه زندگی مهدی آذریزدی را از زاویه ای متفاوت و کمتر دیده شده روایت می کند و کیاوش صاحب نسق موسیقی این مستند را ساخته است.
مستند «آن مرد دیگر در را باز نکرد» به کارگردانی سید هادی موسوی و تهیه کنندگی عطا پناهی از تولیدات جدید خانه مستند است که متقاضی حضور در پانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» شده است.


منبع:

1400/06/20
21:11:23
0.0 / 5
116
تگهای خبر: جشن , جشنواره , سینما , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است