در گفت وگو با هنر شهر اعلام شد

توافق بانک تجارت و یک کتابفروشی برای جابه جایی

توافق بانک تجارت و یک کتابفروشی برای جابه جایی به گزارش هنر شهر، نایب رییس هیئت مدیره بانک تجارت از توافق این بانک با ˮکتابفروشی اسمˮ اطلاع داد و اظهار داشت: قرار شده که این کتابفروشی به مکان دیگری از املاک بانک در همان محدوده منتقل شود.


مرتضی ترک تبریزی در گفتگو با ایسنا در رابطه با تعیین تکلیف کتابفروشی اسم اظهار نمود: مبحث این کتابفروشی از ابتدا با مذاکره قابل حل بود. مکان کتابفروشی ملک بانک تجارت است و بانک از روز اول تعهدی نداشته که کتابفروشی برای همیشه در آن مکان باقی بماند.
وی ادامه داد: بانک به دنبال این بود که در آن محدوده شعبه بزند چونکه شعبه مناسبی در آن محدوده وجود نداشت و شعبه های موجود در آن حوالی هم گرفتار مشکلاتی از نظر ساختمانی هستند.
ترک تبریزی افزود: بانک تجارت به دنبال تاسیس شعبه جدید نیست و یک شعبه را بسته و می خواهد در این محل شعبه باز کند. بانک مرکزی به ما اجازه تاسیس شعبه جدید نمی دهد و شعبه جدید برای بانک هم هزینه های زیادی دارد.
نایب رییس هیئت مدیره بانک تجارت با تکیه بر این که به دنبال بستن شعب و گسترش بانکداری الکترونیک هستیم، اظهار داشت: بانک و کتابفروشی به توافق رسیده اند که فضای دیگری از املاک بانک در نزدیکی همان محدوده در اختیار کتابفروشی قرار گیرد.
طبق این گزارش، در ماه پیش سعید مکرمی_مدیر عامل گروه فرهنگی اسم از تبدیل این کتابفروشی به شعبه بانک تجارت اطلاع داد و اظهار داشت: بانک تجارت حاضر به همراهی برای تمدید اجاره نامه نشده است و تا چند روز دیگر کتابفروشی تخلیه خواهد شد.
منبع:

1401/06/09
10:56:45
0.0 / 5
221
تگهای خبر: فرهنگی , فروش , كتاب , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است