نویسنده پایتخت سراغ سریال ماورایی رفت

نویسنده پایتخت سراغ سریال ماورایی رفت هنر شهر: نام حسن وارسته در نگارش سریال هایی چون پایتخت، دودکش، علی البدل، دیوار به دیوار و بچه مهندس به چشم می خورد و حالا طراحی و سرپرستی فیلمنامه، در سریال ماورایی «رستگاران» به کارگردانی مسعود ده نمکی را عهده دار شده است. او اعلام می کند که نگارش این مجموعه ماورایی رو به انتها است و به زودی با اختتام نگارش، وارد مرحله تولید خواهد شد.


وارسته در گفت وگویی با ایسنا درباره ی آخرین وضعیت نگارش مجموعه تلویزیونی «رستگاران» توضیح داد: نگارش این سریال رو به انتها است اما از تولید و پخش خبر ندارم که دقیقا چه زمانی است و خود سازمان صداوسیما و کارگردان تصمیم می گیرند ولی با توجه به این که اعلام گردید کار فوری است و باید هرچه سریعتر آماده شود، فکر می کنم به زودی وارد مرحله تولید شود.
وی اظهار داشت: به عنوان طراح «رستگاران» تا مدتی پیش خودم به تنهایی طرح را جلو می بردم تا این که اعلام نمودند کار را زودتر می خواهند و از سه دوست عزیزم رضا خمسه، محسن پاکدامن و عماد احمدی برای نگارش کمک گرفتم تا بتوانیم کار را زودتر تحویل بدهیم.
وارسته درباره ی همکاری اش با مسعود ده نمکی هم اظهار داشت: آقای ده نمکی به من لطف دارند و چندین بار قرار بود با هم همکاری نماییم که قسمت نشد تا این که برای «رستگاران» با هم همراه شدیم. خودم همیشه ترجیح می دهم وقتی وارد اثری شوم که آنرا دوست داشته باشم و اثر مال خودم باشد بنا بر این بود که «رستگاران» را قبول کردم. یک طرح قدیمی به نام «گور به گور» داشتم که همان اساس فیلمنامه سریال جدید «رستگاران» شد. صفر تا صد قصه «رستگاران» را خودم طراحی کردم و امیدوار هستم سریال پرمخاطبی باشد.
این فیلمنامه نویس درباره ی تجربه نگارش یک سریال ماورایی اشاره کرد: تابحال تجربه نوشتن سریال ماورایی نداشتم و همیشه دوست داشتم فضای ماورایی را تجربه کنم. خدا را شکر تا الان هم هر کاری برای تلویزیون نوشتم جزو کارهای پرمخاطب بوده است. «رستگاران» هم فعلا روی کاغذ به نظرم کار متفاوتی است، ان شاءالله در خروجی و پخش هم خوب باشد. این سریال پروداکشن زیادی دارد، من اهتمام کردم نگاه جدیدی به بحث ماورا داشته باشم و فکر می کنم این مجموعه در ژانر ماورا حرفی برای گفتن داشته باشد.
حسن وارسته در آخر درباره ی شرایط این روزهای تلویزیون نیز اظهار داشت: امیدوار هستم تلویزیون به روزهای درخشان گذشته اش برگردد و باردیگر مخاطب را پای گیرنده ها بنشاند. خدا را شکر گویا اتفاقات نویدبخشی فرا می رسد که امیدوار هستم خوب باشد و دوام داشته باشد.
منبع:

1401/06/23
10:51:08
0.0 / 5
365
تگهای خبر: سریال , طراحی , فیلم , كارگردان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است