سخنگوی شورای صنفی نمایش به مهر گفت:

خانه سینما آیین نامه اكران ۹۷ را تبیین كرد، واكنش به رفتار نجفی

خانه سینما آیین نامه اكران ۹۷ را تبیین كرد، واكنش به رفتار نجفی هنر شهر: سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام نمود مسئولیت تبیین و تصویب آیین نامه اكران سال ۹۷ به عهده خانه سینما قرار گرفته و آنها هم آیین نامه را به سازمان سینمایی فرستاده اند.


غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جلسه امروز دوشنبه هفتم اسفند ماه شورای صنفی نمایش اظهار داشت: اكران فیلم های روی پرده سینما همچنان ادامه دارد و در این هفته هیچ فیلمی جایگزین فیلم دیگری نمی گردد.
وی ادامه داد: امروز دوشنبه هفتم اسفند ماه آخرین جلسه شورای صنفی نمایش در سال ۹۶ به شمار می رفت و منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما و محمدرضا فرجی مدیركل سینمای حرفه ای وزارت ارشاد هم با حضور در این جلسه از فعالیت های یك سال قبل شورای صنفی نمایش تشكر كردند.
سخنگوی شورای صنفی نمایش تصریح كرد: جلسه بعدی شورای صنفی نمایش با آیین نامه جدید و اعضای جدید شورای صنفی نمایش كه توسط صنوف معرفی شده اند، برگزار می گردد.
وی در پاسخ به اینكه هنوز بحث و تبادل نظری در مورد آیین نامه جدید شورای صنفی نمایش برای سال ۹۷ صورت نگرفته است، توضیح داد: مدیرعامل خانه سینما امروز در جلسه شورای صنفی نمایش اعلام نمود كه تبیین و تصویب آیین نامه این شورا برعهده خانه سینما قرار گرفته كه آیین نامه آماده شده و در اختیار سازمان سینمایی قرار گرفته است و در انتظار تصویب سازمان سینمایی هستند.
فرجی در انتها با اشاره به برخورد احمد نجفی و گل گرفتن در خانه سینما در خیابان وصال كه محل استقرار جلسات شورای صنفی نمایش است، اظهار داشت: شورای صنفی نمایش باید درمورد مساله ای اظهار نظر كند كه در مورد آن طرح دعوا شده كه در این مورد هیچ طرح موضوعی از جانب پخش كننده فیلم نداشتیم و هیچ اعتراضی هم از جانب احمد نجفی به شورا ارائه نشده است.
به گزارش هنر شهر به نقل از مهر، از بین صنوف عضو شورای صنفی نمایش، كانون كارگردانان هنوز پیشنهادها و نظرات خویش را در مورد آیین نامه شورای صنفی نمایش در سال ۹۷ ارائه نكرده اند.


1396/12/07
17:05:42
5.0 / 5
4086
تگهای خبر: سینما , فیلم , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است