برگزاری همایش مالكیت فكری در ۲۵ اردیبهشت

برگزاری همایش مالكیت فكری در ۲۵ اردیبهشت هنر شهر: مدیركل دفتر حقوقی و امور مالكیت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری هشتمین همایش مالكیت فكری در تهران اطلاع داد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، لادن حیدری دبیر همایش مالكیت فكری با بیان این خبر اضافه كرد: در هفت دوره برگزاری این همایش ما به دنبال تولید جریان علمی برای تبیین لزوم پشتیبانی از مالكیت های ادبی و هنری بوده ایم. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر دادگستری و رئیس كمیسیون حقوقی و قضائی مجلس سخنرانان اصلی این همایش خواهند بود.
حیدری اضافه كرد: كمترین میزان رساله در میان موضوعات حقوقی به این حوزه اختصاص دارد و در خلال هفت دوره برگزاری همایش با تقدیر از رساله های برتر دانشگاهی سعی كردیم تا انگیزه ای برای حركت در مسیر نگارش مقالات و رساله در این حوزه تولید نماییم. همانگونه كه حوزه فرهنگ حوزه مظلومی است در میان موضوعات فرهنگی هم بحث مالكیت ادبی و هنری مظلوم ترین حوزه هاست.
وی در انتها از تخصصی بودن هر دوره از همایش یاد كرد و اضافه كرد: هشتمین دوره همایش مالكیت فكری به مبحث استراتژی مالكیت ادبی و هنری اختصاص دارد.
هشتمین همایش حقوق مالكیت فكری با مبحث استراتژی مالكیت ادبی و هنری بیست و پنجم اردیبهشت ماه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود. حضور علاقه مندان در این همایش آزاد و مجانی است.1397/02/11
14:56:33
5.0 / 5
4026
تگهای خبر: هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است