طرح بهسازی خانه تئاتر عملیاتی می شود؟

طرح بهسازی خانه تئاتر عملیاتی می شود؟ هنر شهر: امیر اسمی تصریح كرد: طرح بهسازی خانه تئاتر با عنایت به تعدد خواسته ها و مطالبات در جامعه تئاتر و لزوم تحولات سازمانی در هیات مدیره خانه تئاتر مورد بررسی قرار می گیرد.


این فعال فرهنگی و هنری كه سابقه مدیریت بخش هایی از جشنواره های مختلف تئاتری را هم برعهده داشته است، به ایسنا اظهار داشت: روز گذشته (پنجم تیرماه) در نامه ای رسمی عنوان شده تا در جلسه آینده هیات مدیره برای بررسی طرح بهسازی حضور داشته باشم.
او دراین باره اضافه كرد: این طرح، لزوم تحول در هر سازمانی است كه خانه تئاتر را هم با عنایت به تعدد خواسته ها، مطالبات و مشكلاتی كه در هر جامعه ای همچون تئاتر امكان دارد وجود داشته باشد شامل می گردد.
اسمی اظهار داشت: لازم است سازمانی مثل خانه تئاتر برنامه ریزی كلان داشته باشد و از آنجائیكه خانه تئاتر فاقد این برنامه ریزی است وجود این طرح، كمك كننده خواهد بود و موضوعات مختلفی را پوشش می دهد.
همینطور طبق اعلام روابط عمومی خانه تئاتر، در جلسه روز گذشته هیات مدیره كه با حضور ایرج راد، بهزاد فراهانی، مسعود دلخواه، نادر برهانی مرند، كوروش نریمانی، حمیدرضا نعیمی، محمودرضا رحیمی، مریم كاظمی، محمد امیریاراحمدی، مهدی قلعه و آرش دادگر برگزار شد، بحث و تبادل نظر درباره انتخاب مدیرعامل خانه تئاتر مطرح و ادامه این مورد به جلسه فوق العاده هیت مدیره در روز شنبه موكول شد.
علاوه براین مبحث مربوط به اظهارنامه های مالیاتی و مشكلات اهالی تئاتر پیرامون هم مورد بحث بود و مصوب شد طی نامه ای از سازمان امور مالیاتی درخواست شود تا نسبت به اعزام نماینده به خانه تئاتر و بررسی مشكلات موجود اقدام گردد.
همینطور اعضا پیرامون طرح بهسازی خانه تئاتر، آئین نامه های خانه تئاتر به خصوص آئین نامه دبیر جلسات هیات مدیره، آئین نامه تماشاخانه های خصوصی، موارد مربوط به بیمه تامین اجتماعی و تكمیلی، انتقال خانه تئاتر به عمارت جدید و همینطور نامه های ارسالی از سوی اعضا به بحث و گفتگو پرداختند و تصمیماتی اتخاذ شد كه از آن جمله می توان اشاره نمود به: اداره جلسات هیات مدیره توسط رئیس یا نایب رئیس هیات مدیره، پیگیری موارد مربوط به كسر مالیات 9% از نمایش ها توسط رئیس هیات مدیره، پیگیری جلسه با وزیر ارشاد توسط یكی از اعضا هیات مدیره و بررسی مشكلات بیمه در جلسه آینده.1397/04/06
15:48:25
5.0 / 5
4434
تگهای خبر: برنامه , تئاتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است