امكان عضویت فعالان حوزه فیلمسازی در آیفیك

امكان عضویت فعالان حوزه فیلمسازی در آیفیك به گزارش هنر شهر مجمع عمومی فوق العاده انجمن صنفی شركت ها و موسسات فیلمسازی ایران (آیفیك) با حضور بیش از ۷۰ نفر از مدیران عامل مراكز فیلمسازی كشور در فرهنگسرای رسانه و شبكه های اجتماعی برگزار گردید.به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی آیفیك، در مجمع عمومی فوق العاده انجمن صنفی شركت ها و موسسات فیلمسازی ایران (آیفیك) اكثریت قریب به اتفاق حاضران به تغییرات پیشنهادی هیات مدیره رای مثبت دادند. بر مبنای بخشی از این تغییرات، مقرر شد از این پس امكان عضویت همه فعالان حوزه فیلمسازی كشور كه به نحوی با شركت ها و موسسات فیلمسازی در ارتباطند فراهم گردد.
همچنین در این مجمع از تلاش ها و زحمات اكبر تحویلیان، علی شیرمحمدی و مهناز مظاهری در دوره مسئولیتشان در آیفیك قدردانی شد.
اكبر تحویلیان و علی شیرمحمدی بیش از یك سال رییس هیات مدیره و دبیر انجمن و مهناز مظاهری هم به مدت چهار سال یكی از نمایندگان انجمن شورای تاسیس و تمدید پروانه فعالیت شركت ها و موسسات فیلمسازی بود.
در آخر مجمع عمومی فوق العاده آیفیك، جمعی از مدیران و منتخبان انجمن با بهزاد تیمورپور رییس فرهنگسرای رسانه دیدار كردند. در این نشست مهدی كوهیان دبیر انجمن با ارائه گزارشی درباره همكاری های فرهنگسرای رسانه و آیفیك، از همكاری های مدیران و كاركنان فرهنگسرای رسانه تشكر كرد.
در این جلسه همینطور درباره همكاری های مشترك و دو جانبه پیرامون برگزاری دوره های آموزشی و جشن معرفی آثار برتر رسانه های تصویری صحبت و تبادل نظر شد.
بهزاد تیمورپور رییس فرهنگسرای رسانه هم با استقبال از این همكاری دو جانبه بر آمادگی فرهنگسرای رسانه برای همكاری بیشتر با فعالان فرهنگی و بخصوص تهیه كنندگان رسانه های تصویری كشور تصریح كرد.
در نشست با رییس فرهنگسرای رسانه و شبكه های اجتماعی، اسماعیل عفیفه، ایرج محمدی، اكبر تحویلیان، نادر رضایی، رضا جودی، سید امیر پروین حسینی، داوود قچاق، محسن قیصری، مهدی كوهیان و معصومه فرد شاهین حضور داشتند.
 

1396/07/28
00:13:56
2.5 / 5
4768
تگهای خبر: فرهنگسرا , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
ناشناس:
از فعالان حوزه فیلمسازی هستم. خوب بود
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است