فیلم های خارجی جشنواره رشد دوبله شدند

فیلم های خارجی جشنواره رشد دوبله شدند هنر شهر: آثار خارجی بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم رشد به زبان فارسی برای مخاطبان این رویداد هنری دوبله شد.به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی جشنواره، در این دوره از جشنواره فیلم رشد ۱۲ فیلم انیمیشن، ۲۰ فیلم داستانی و ۵ فیلم مستند داستانی برای دانش آموزان دبستانی مخاطب جشنواره دوبله شده است.
این آثار با مدیریت دوبلاژ و صداگذاری ناصر ممدوح و بابك صفی خانی دوبله و آماده نمایش شدند.
بیش از چهار هزار فیلم خارجی متقاضی حضور در بخش رقابتی چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد شدند كه درنهایت از این تعداد، ۴۷ فیلم پویانمایی، ۱۸ فیلم مستند و ۳۵فیلم داستانی جهت شركت در بخش مسابقه بین الملل این جشنواره انتخاب شده است.
اثار انتخابی در سه بخش فیلم های داستانی، پویانمایی و مستند (شامل مستند علمی ـ آموزشی و مستند به مفهوم عام) به رقابت خواهند پرداخت.
این فیلم ها از ۲۸ كشور از ۵ قاره در مسابقه بین الملل حضور خواهند داشت كه از میان آنها ایتالیا با ۱۱ فیلم، هند با ۸ فیلم و فرانسه با ۷ فیلم، دارای بیشترین نماینده در این جشنواره هستند.
همچنین از میان ۷۴۰ فیلم ایرانی متقاضی شركت در چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد، ۱۱۰ فیلم جهت شركت در بخش مسابقه بین المللی برگزیده شده اند كه شامل ۸ فیلم بلند داستانی، ۳۸ فیلم كوتاه داستانی، ۲۲ فیلم مستند و ۴۲ فیلم پویانمایی هستند.
سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد را از ۲۵ آبان تا ۲ آذر ۹۷ در سینما فلسطین تهران برگزار خواهد نمود.

1397/08/22
22:05:58
5.0 / 5
3915
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است