بزرگداشت هفته پژوهش و تقدیر از رایزن های فرهنگی برتر در سازمان فرهنگ وارتباطات اسلامی

بزرگداشت هفته پژوهش و تقدیر از رایزن های فرهنگی برتر در سازمان فرهنگ وارتباطات اسلامی به گزارش هنر شهر مشاور مقام معظم رهبری در امور جهان اسلام اظهار داشت: باید با بهره گیری از پژوهش رسالت خویش را به جهانیان عرضه نموده و آنرا به پیش بریم تا كل ایران به اتاق فكر تبدیل گردد و هر فردی در هر زمینه ای كه تخصص دارد چاره ای برای رفع مشكلات عرضه نماید تا كشور به پیش برود.به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، آیت الله محمد علی تسخیری امروز دوشنبه (26 آذرماه) درمراسم بزرگداشت هفته پژوهش و تقدیر از رایزن های فرهنگی برتر در سازمان فرهنگ وارتباطات اسلامی كه در حسینیه الزهرا برگزار گردید اظهار داشت: خداوند در قرآن انسان را به برنامه ریزی در چارچوپ تقوای الهی دعوت كرده و بر این مورد تاكید دارد. ما رسالتی برعهده داریم كه حركت تهاجمی به سمت آینده روشن است. ما می خواهیم رسالت خویش را به گوش جهانیان برسانیم و بر این هدف عظیم باید برنامه ریزی و فعالیت های پژوهشی در چارچوپ تقوای الهی داشته باشیم.

وی با تاكید براین كه دشمنان همواره با استفاده از حمله فرهنگی وارد عمل می شوند اظهار داشت: در بعضی از آیات آمده است كه كفار با همگامان خود ولایت مشتركی دارند و با آنها به سمت شما حركت می كنند اگر شما به فكر آینده نباشید و ولایت را در بین خود برقرار نكنید باید منتظر غوطه ور شدن در فتنه و فساد باشید. این آیه قرآن اشاره به این مورد دارد كه باید ولایت حقیقی را در میان جهانیان محقق نماییم.

آیت الله تسخیری افزود: اعضای سازمان فرهنگ و ارتباط اسلامی باید از نیرو وتجربه خود استفاده كنند و تمام نیروها را برای یك برنامه ریزی جامع بسیج كند تا وظیفه خطیر الهی خویش را به سرانجام برساند.در بخش اعزام مبلغ به خارج از كشور پیشرفت هایی داشته ایم و امیدوارم با پژوهش های بیشتر، سازمان به سمت پیشرفت بیشتری حركت نماید و مبلغان از داخل كشور مدیریت می شوند كه این امر می تواند تحول عظیمی تولید كند.
1397/09/26
15:33:03
5.0 / 5
3788
تگهای خبر: برنامه , فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است