اطلاعیه ای در جهت انتخاب چهل فیلم برتر سینمای ایران

اطلاعیه ای در جهت انتخاب چهل فیلم برتر سینمای ایران به گزارش هنر شهر جامعه اسلامی هنرمندان جمع آوری نظرات مجموعه های فرهنگی و هنری را برای مشخص شدن كاندیدای چهل فیلم سینمایی برتر چهل سال سینمای جمهوری اسلامی ایران شروع كرد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، بر اساس گزارش رسیده، بنا به این گزارش جامعه اسلامی هنرمندان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مبادرت به برگزاری رویداد انتخاب چهل فیلم برتر سینمای جمهوری اسلامی ایران كرده است.
در همین راستا به منظور اجرای این رویداد، در مرحله اول با جلب آراء و نظرات فرهیختگان عرصه فرهنگ و هنر و مجموعه های فرهنگی و هنری، فیلم های كاندیدا انتخاب می شود و سپس در مرحله نهایی با فراخوان عمومی و بر مبنای جمع آوری نظرات از بین كاندیداها، چهل فیلم نهایی انتخاب خواهد شد.
جامعه اسلامی هنرمندان كه قبل از این مبادرت به جمع آوری نظرات فرهیختگان عرصه فرهنگ و هنر نموده، از كلیه مجموعه های فرهنگی و هنری دعوت كرده در صورت تمایل به مشاركت در مرحله اول این رویداد، كاندیداهای مدنظر خویش را حداكثر تا یكشنبه 26 اسفند ماه سال جاری از راه یارانامه honarmad.org@gmail.com اعلام نمایند.
اسامی تولیدات سینمای ایران طی سالهای ۵۸ لغایت ۹۷ در سامانه honarmand.org در دسترس می باشد.1397/12/20
15:02:25
5.0 / 5
4405
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است