آغاز ثبت نام در جشنواره نانو و رسانه، اعلام آخرین مهلت ارسال آثار

آغاز ثبت نام در جشنواره نانو و رسانه، اعلام آخرین مهلت ارسال آثار به گزارش هنر شهر جشنواره «نانو و رسانه» با هدف انتخاب و معرفی برترین آثار رسانه ای سال ۱۳۹۷ در حوزه فناوری نانو به همت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می گردد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، علاقه مندان به شركت در این جشنواره می توانند آثار خویش را ضمن رعایت شرایط عمومی و اختصاصی از تاریخ ۴ خردادماه الی ۲۵ خردادماه ۱۳۹۸ به دبیرخانه جشنواره «نانو و رسانه» ارسال نمایند.
این جشنواره در دو بخش كلی رسانه های «عمومی» و رسانه های «تخصصی صنعت» برگزار می گردد.
آثار در رابطه با فناوری نانو در بخش رسانه‎های عمومی باید در رسانه های عمومی كشور شامل صدا و سیما، مطبوعات (روزنامه ها و مجلات كثیرالانتشار) و خبرگزاری ها و پایگاه های خبری تحلیلی انتشار یافته باشد.
منظور از رسانه های تخصصی صنعت، مجموعه رسانه های دیداری و شنیداری، پایگاه ها و سایتهای اینترنتی، كانال ها و شبكه های اجتماعی و مجموعه های تولید و انتشار محتوایی است كه به طور مشخص بر صنعتی خاص متمركز بوده و به انتشار مطالب تخصصی شامل معرفی محصول، شركت، فعالیت صنعتی، اختراع و… در حوزه آن صنعت می پردازند. بنابراین در این بخش آثاری كه در رسانه هایی با این تعریف انتشار یافته باشند پذیرفته می شوند.
محورهای بخش تخصصی صنعت در جشنواره نانو و رسانه شامل" نشریات صنعتی، رسانه های برخط (سایتهای اینترنتی صنعتی، شبكه ها و كانال های اجتماعی صنایع)، تولیدات دیداری و شنیداری صنعتی است.
آثار ارسالی در هر دو بخش رسانه های عمومی و تخصصی صنعت باید درباره مسائل، موضوعات و رویدادهای در رابطه با فناوری نانو باشد.
آثاری در جشنواره پذیرفته می شود كه در فاصله زمانی اول فروردین ماه سال ۱۳۹۷ تا آخر اسفندماه سال ۱۳۹۷ از راه یكی از رسانه های كشور شامل رسانه های عمومی یا تخصصی منتشرشده باشد.
هر شركت كننده می تواند ۵ اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال نماید.
محدودیتی جهت شركت در چند بخش (قالب های آثار) توسط خبرنگاران وجود ندارد و خبرنگاران می توانند به صورت همزمان آثار خویش را در چند بخش به رقابت بگذارند.
«شناسنامه آثار» باید برای هر اثر تكمیل و به همراه آن ارسال شود.
بر اساس اعلام ستاد نانو، علاقه مندان برای شركت در این جشنواره می توانند آثار خویش را به رایانامه media@nano.ir و یا به آی دی @nanomedia در شبكه های اجتماعی ارسال نمایند. همینطور شماره تلفن های ۰۲۱۶۶۵۱۱۵۹۶ و ۰۹۲۰۶۳۱۰۰۶۳ جهت ارتباط با دبیرخانه جشنواره در دسترس می باشد.
منبع:

1398/03/04
23:31:50
5.0 / 5
4255
تگهای خبر: جشن , جشنواره , دبیر , دبیرخانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است