گالری گردی در پایتخت؛

بزرگراه پرومته به سلوك رسید، نقاشی از نوع ایمان در سایه

بزرگراه پرومته به سلوك رسید، نقاشی از نوع ایمان در سایه به گزارش هنر شهر نمایشگاه های انفرادی آثار رضا رزم و منصور نصرت نظامی به تزتیب با عنوان بزرگراه پرومته و نقاشی از نوع ایمان جمعه ۱۷ خرداد ماه در گالری های سلوك و سایه گشایش می یابند.به گزارش هنر شهر به نقل از مهر، در حالیكه همزمانی تعطیلات نیمه خرداد با عید سعید فطر فرصت خوبی برای افتتاح نمایشگاه های هنری در گالری ها به حساب می آمد اما گالری های پایتخت تعداد اندكی افتتاحیه داشتند و نمایشگاه های پیشین خویش را ادامه دادند كه همچون آنها می توان به نمایشگاه انفرادی ناهید آرین با عنوان «عجایب المخلوقات» در گالری اعتماد نگارستان، نمایشگاه انفرادی نقاشی ایوب امدادیان با عنوان «نقاشی های دیده نشده دهه ۵۰» در گالری هور، نمایشگاه آثار علی خطایی هنرمند مجسمه ساز با عنوان «كرسی خط» در گالری زیرزمین دستان و نمایشگاه آثار نقاشی جواد مدرسی با عنوان «ناسازه ۲» در گالری اثر اشاره نمود.
با این حال تعدادی افتتاحیه نمایشگاه های هنری هم امروز جمعه ۱۷ خرداد ماه برگزار می شود كه برخی از آنها را در زیر می خوانید.
گالری سلوك
نمایشگاه انفرادی نقاشی های رضا رزم با عنوان «بزرگراه پرومته» با گردآوری مژده طالشیان از روز جمعه ۱۷ خرداد ماه در گالری سلوك به نشانی خیابان فرشته، خیابان تختی، كوچه یكم، پلاك ۱ گشایش می یابد و تا ۲۸ خرداد ادامه خواهد داشت.
گالری سایه
نمایشگاه انفرادی نقاشی های منصور نصرت نظامی با عنوان «نقاشی از نوع ایمان» جمعه ۱۷ خرداد ماه در گالری سایه واقع در خیابان كریمخان، خیابان سنایی، كوچه سیزدهم، پلاك ۲۱ افتتاح می شود و تا ۲۹ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
منصور نصرت نظامی متولد سال ۱۳۳۳ در تهران نقاش و هنرمند معاصر و دانش آموخته آكادمی هنرهای زیبای شهر نورنبرگ آلمان است. وی هنر را در عرصه های گوناگون همچون نقاشی و حجم و طراحی پارچه و مد آزموده است. در عرصه نقاشی با گذراندن تجارب مختلف هنری سرانجام به سبك ناب و پالوده خویش دست یافت. نقطه عطف این سبك استفاده از بافت به خصوص بامبو و پارچه در تابلوها برای نشان دادن دیالوگ خاص درخلال احساسات سركوب شده انسان مدرن و اثر هنری است.
گالری گلستان
گالری گلستان واقع در خیابان دروس، خیابان كماسایی، شماره ۳۴، روز جمعه ۱۷ خرداد ماه میزبان تصاویر حسام درویش پور است. این نمایشگاه تا ۲۲ خرداد ماه برپا خواهد بود.
گالری هفت ثمر
نمایشگاه گروهی نقاشی متشكل از آثار عاطفه حسینی، سارا صبوحی، شهلا صفارزادگان، صدیقه صفارزادگان، صباح میاحی منش، میترامبین زاده و جیران مهدوی ۱۷ خرداد ماه برپا می شود. گالری هفت ثمر در خیابان مطهری، كوه نور، كوچه پنجم، شماره ۸ قرار دارد.
گالری انتظامی
نمایشگاه انفرادی نقاشی های آرزو نظری با عنوان «سرزمین من ایران» از جمعه ۱۷ خردادماه در گالری انتظامی به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از مطهری، روبروی فروشگاه اتكا پلاك ۶.۸ طبقه دو واحد ۵ شروع به كار می كند.
گالری نگر
نمایشگاه انفرادی نقاشی كریم اسكندری با عنوان «تن نامه» جمعه ۱۷ خرداد ماه در گالری نگر به نشانی خیابان قیطریه، ضلع جنوبی پارك، خیابان روشنایی، كوچه دلارام گشایش می یابد. این نمایشگاه تا چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه ادامه دارد.

1398/03/17
15:05:06
5.0 / 5
4459
تگهای خبر: خیابان , طراحی , فروش , فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است