سیروس همتی به مهرخبر داد؛

هفت كوتوله در راه می باشد، نمایشنامه های كوتاه برای اتودهای دانشجویی

هفت كوتوله در راه می باشد، نمایشنامه های كوتاه برای اتودهای دانشجویی هنر شهر: سیروس همتی بازیگر و كارگردان تئاتر با اشاره به خاصیت های نمایشنامه های كوتاه از انتشار یك مجموعه نمایشنامه با عنوان هفت كوتوله آگاهی داد.سیروس همتی بازیگر و كارگردان تئاتر درباره فعالیت های اخیرش در حوزه تئاتر به خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از اختتام اجرای نمایش «مردی در آینه» كه به كارگردانی علی سلیمانی در تالار وحدت به صحنه می رفت، مقرر است در تازه ترین نمایش حسین كیانی به نام «چشم به راه میرغضب» حضور داشته باشم. این اثر نمایشی از ۲۲ خردادماه اجرای خودرا در تماشاخانه سنگلج آغاز می كند.
وی افزود: در امتداد مجموعه داستان «ننه كاراته» كه سال ۹۶ توسط نشر نیستان منتشر گردید و نخستین مجموعه داستان من بود كه شامل ۸ داستان كوتاه می شد با نشر نیستان برای نگارش یك مجموعه داستان دیگر وارد مذاكره و تعامل شدم كه مقرر است مجموعه داستان تازه ای شامل ۱۲ داستان كوتاه منتشر كنم.
همتی بیان كرد: همین طور نمایشنامه «هفت كوتوله» را كه متشكل از هفت نمایشنامه كوتاه و مناسب اتودها و اجراهای دانشجویی است به نگارش درآورده ام كه بزودی منتشر می شود.
وی درانتها صحبت هایش تصریح كرد: از مدت ها قبل كه به نمایشنامه های كوتاه اشراف پیدا كردم و داوری جشنواره تئاتر كوتاه «ارسباران» را هم برعهده داشتم به این نتیجه رسیدم كه نمایشنامه های كوتاه قابلیت زیادی برای اجرا دارند و می توانند مبنای كار دانشجویان قرار گیرند چون نمایشنامه های كوتاه حرفشان را در كمترین زمان به بهترین شكل ممكن بیان می كنند.


منبع:

1398/03/20
12:23:33
5.0 / 5
4460
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است