واكنش تبلیغات اسلامی به ضرب و شتم بانوی آمر به معروف در خمام

واكنش تبلیغات اسلامی به ضرب و شتم بانوی آمر به معروف در خمام هنر شهر: مدیركل تبلیغات اسلامی گیلان ضمن محكوم كردن حادثه ضرب و شتم بانوی آمر به معروف در خمام، اظهار داشت: این خواهر شجاع، غیرتمند و آمر به معروف كه نماینده زنان اصیل گیلانی است با اقدام انقلابی خود نقش قوی زنان را در خنثی سازی توطئه رسانه های شیطانی، استكباری و صهیونیستی دشمن نشان داد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، حجت الاسلام سعید مهدوی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه كه به مناسبت سالروز تأسیس تبلیغات اسلامی در سالن جلسات این اداره كل برگزار شد، زنان را ركن مؤثر در انسان سازی، جامعه سازی و تمدن سازی خواند و اضافه كرد: در سالیان اخیر زنان بعنوان مهمترین قربانیان تهاجم فرهنگی مورد هدف دشمنان قرار گرفته اند.
مهدوی به جولان عفریته حیاسوز در فضای مجازی اشاره نمود و اظهار داشت: این عفریته حیاسوز كه با كمك ویژه امپراطوری نظام سلطه بدنبال قربانی شخصیت زنان است، یك روز تحت عنوان نافرمانی های مدنی و یك روز دختران انقلاب، زنان جامعه را مورد حمله روحی و روانی قرار می دهد.
وی با تاكید بر اینكه زنان ایرانی به دفاع از شخصیت زنانه خویش برخواسته و مبارزه منفی خود را مقابل عروسك های خیمه شب باز استكباری نشان می دهند، افزود: مبارزه منفی زنان اصیل ایرانی همان پوشش های عفیف گرایانه و باحیایشان است كه در چارچوب چادر و پوشش حجاب اسلامی محقق می شود.
مدیركل تبلیغات اسلامی گیلان با تاكید بر اینكه مسئولان در مبارزه با پدیده بدحجابی باید غیرت به خرج دهند، عدم اختصاص بودجه كافی به كارهای فرهنگی را از دغدغه های مهم در این زمینه دانست و اضافه كرد: قیمت چادر و پوشش مناسب گران است و در فروشگاه ها، پوشش نامناسب ارزان ارائه می شود كه این هم از دغدغه های فرهنگی است.
منبع:

1398/03/30
23:56:06
2.5 / 5
4589
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است