سیری در زندگی و بررسی آثار هوشنگ ابتهاج در رادیو فرهنگ

سیری در زندگی و بررسی آثار هوشنگ ابتهاج در رادیو فرهنگ به گزارش هنر شهر برنامه رادیویی فرزانگان فرهنگ در بیستمین سال برگزاری و فعالیت خود امروز سه شنبه ۱۸ تیرماه به معرفی و بررسی شخصیت اثرگذار هوشنگ ابتهاج می پردازد.به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی رادیو فرهنگ، پخش مجموعه برنامه فرزانگان فرهنگ در آیین گرامی داشت استاد هوشنگ ابتهاج، «ه. ا. سایه» با حضور و همراهی شخصیت هایی همچون یلدا ابتهاج، دختر هوشنگ ابتهاج، ایرج پارسی نژاد، بهاء الدین خرمشاهی، محمدرضا شفیعی كدكنی، مرتضی كاخی، اصغر دادبه، احمد تمیم داری، احمد كریمی حكاك، شهرام ناظری، عبدالوهاب شهیدی، جمشید عندلیبی، سیدعلیرضا میرعلینقی، هوشنگ جاوید، صدیق تعریف، داریوش طلایی، علیرضا قربانی، محمدباقر كلاهی اهری، محمدجعفر یاحقی، محمدعلی بهمنی، عبدالعلی دستغیب، علی عبداللهی، موسی بیدج، احمد مهدوی دامغانی، جین لویسون، ایرینا آبرامنكو، دریا ارس، بیژن پیرنیا، علی دهباشی، پریدخت بنان، اسماعیل آذر، آیدین آغداشلو، منوچهر برومند، حسن خجسته، و تنی چند از چهره های ادبی و فرهنگی ایران و جهان از امروز سه شنبه ۱۸ تیز ماه ساعت ۱۷: ۳۰ دقیقه از رادیو فرهنگ شروع می شود.
محمدحسینی باغسنگانی تهیه كننده برنامه «فرزانگان فرهنگ» در مورد این برنامه اظهار داشت: این برنامه با اجرای بهروز رضوی، برای مخاطبان دریچه ای را به زندگی و آثار مفاخر فكر و فرهنگ هنر ایران زمین گشوده و از مراحل زندگی و آثار اندیشمندان ایرانی سخن می گوید.
وی افزود: از سه شنبه ۱۸ تیرماه در برنامه «با فرزانگان فرهنگ» به بررسی زندگی و آثار استاد هوشنگ ابتهاج می پرداریم.
برنامه فرزانگان فرهنگ روزهای سه شنبه از رادیو فرهنگ پخش می شود. مولف و تهیه كننده برنامه محمدحسینی باغسنگانی می كوشد تا از نظرگاه خانواده، دوستان و آشنایان و شاگردان استاد ابتهاج زندگی ادبی و هنری این شاعر ایرانی را از از ۱۸ تیرماه تا مهر ماه نود و هشت در رادیو فرهنگ مورد بحث و بررسی قرار دهد.
در این مجموعه برنامه كه حاوی سخنرانی ها و صداهای ارزشمندی از استاد ابتهاج است زندگی ادبی و فرهنگی یكی از فرزانگان روزگار ما در حوزه شعر و موسیقی ایران مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

1398/04/18
14:45:40
5.0 / 5
3767
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است