آمار فروش فیلم ها در آغازین روزهای مرداد

آمار فروش فیلم ها در آغازین روزهای مرداد به گزارش هنر شهر جدیدترین آمار فروش فیلم های سینمایی در آغازین روزهای مردادماه نشان دهنده فروشی یك میلیاردی است همینطور 3 فیلم جدید هم از امروز روی پرده سینماها رفتند.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا فیلم سینمایی «نیوكاسل» محسن قصابیان كه از ۲۶ تیرماه در سینماهای سراسر كشور به نمایش درآمده است، تا امروز با داشتن بیشتر از ۳۱ هزار مخاطب و در اختیار داشتن ۷۷ سینما، ۳۷۰ میلیون تومان فروش داشته است.
فیلم «كار كثیف» به كارگردانی خسرو معصومی بعد از سه هفته نمایش، با در اختیار داشتن ۵۰ سینما، حدود ۱۶۷ میلیون تومان فروش داشته است. این اثر كه موضوعی اجتماعی دارد با محدودیت سنی ۱۵+ سال روی پرده رفته است.
«ایكس لارج» ساخته محسن توكلی در ژانر كمدی دو و نیم میلیارد تومان فروش داشته است و ۲۵۴ هزار مخاطب آنرا در سینماها تماشا كرده اند. به تفكیك از این مقدار فروش و بعد از چهار هفته نمایش، یك میلیارد و ۳۴۷ میلیون تومان حاصل فروش در تهران بوده است.
فیلم سینمایی «زهرمار» سید جواد رضویان كه از ۲۹ خردادماه روی پرده سینماها رفته است، بعد از پنج هفته نمایش نزدیك به چهار میلیارد تومان فروش داشته و ۳۵۷ هزار مخاطب آنرا در ۱۶۸ سینما تماشا كرده اند. از این مقدار دو میلیارد تومان در تهران فروش داشته است.
فیلم «سرخپوست» به كارگردانی نیما جاویدی توانسته در هفت هفته نمایش روی پرده سینماها بیش از ۱۱ میلیارد تومان فروش داشته باشد و نزدیك به یك میلیون مخاطب به سینما جذب كرده است. به تفكیك از این مقدار فروش، هفت میلیارد و ۶۲۴ میلیون تومان حاصل فروش در سینماهای تهران بوده است.
«شبی كه ماه كامل شد» ساخته نرگس آبیار كه از ۱۵ خردادماه روی پرده سینماها رفته است، بعد از هفت هفته نمایش، ۱۴ میلیارد و ۳۹۳ میلیون تومان فروش داشته و بیشتر از یك میلیون و ۲۰۰ هزار نفر آنرا تماشا كرده اند. این فیلم سینمایی در ۱۵۳ سینما در تهران و شهرستان به نمایش درآمده كه از این مقدار هشت میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان حاصل نمایش این اثر در تهران بوده است.
فیلم «دختر شیطان» قربان محمدپور با 7 هفته اكران ۸۶۷ میلیون تومان فروش داشته و با در اختیار داشتن ۱۳۴ سینما، ۸۴ هزار نفر آنرا در سینماهای تهران و شهرستان تماشاكرده اند.
فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» به كارگردانی كمال تبریزی بعد از هفت هفته اكران نزدیك به ۱۰ میلیارد تومان فروش داشته و حدود ۹۱۴ هزار نفر پای تماشای این اثر نشسته اند. به تفكیك از این مقدار فروش با در اختیار داشتن ۱۷۱ سینما، پنج میلیارد و ۶۱۴ میلیون تومان حاصل فروش در تهران بوده است.
بدین سان سه فیلم سینمایی «تپلی و من» به كارگردانی حسین قناعت، «سركوب» ساخته رضا گوران و «قصر شیرین» سیدرضا میركریمی از امروز دوم مردادماه روی پرده سینماها رفته اند.
آمار و اطلاعات استفاده شده در این گزارش بر مبنای داده هایی است كه در سامانه فروش سینمای ایران قرار گرفته است.1398/05/03
11:31:11
5.0 / 5
4454
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است