سلامت خیال به آنتن شبكه سلامت رسید

سلامت خیال به آنتن شبكه سلامت رسید به گزارش هنر شهر سلامت خیال عنوان برنامه ای است كه نخستین قسمت آن همزمان با عید سعید قربان از شبكه سلامت پخش می شود.محمد رژدام تهیه كننده «سلامت خیال» درباره تولید این برنامه جدید در شبكه سلامت به خبرنگار مهر اظهار داشت: با هدف آرامش بخشی به مخاطبان شبكه سلامت در نظر داریم برنامه ای با محوریت تصاویر جذاب طبیعت، موسیقی و متون انگیزشی تولید نماییم.
وی افزود: در این برنامه از كارشناسان حوزه روانشناسی دعوت می شود تا در آیتم های كوتاه نكاتی را به مخاطبان در زمینه بالا رفتن انگیزه یادآوری كنند. همزمان با عید سعید قربان نخستین برنامه به صورت زنده و با اجرای سبحان اكرامی صداپیشه و مجری با سابقه رادیو پخش می شود. همینطور از آقایان بهروز مصائبی، محمد بابایی و فریدون بیگلری خواننده های موسیقی پاپ دعوت كرده ایم تا لحظاتی پرنشاط را برای بینندگانمان رقم زنند.
محمد رژدام در مورد حضور روانشناسان چنین توضیح داد: در برنامه امشب ۲۰ مرداد شهناز گیلی و اسرافیلیان بعنوان كارشناسان حوزه روانشناسی نكاتی در مورد روحیه بخشی، ایجاد امید در زندگی و.. را گوشزد خواهند كرد. كوشیده ایم تا این بسته های آموزشی به شكل كاربردی و قابل اجرا در افراد مختلف باشند. همینطور متن ها و داستانك هایی توسط مجری برنامه قرائت می شود كه حاوی نكاتی در مورد سلامت روح و روان است.
انیمیشن یك دقیقه ای با مضمون سفارش های ایمنی هنگام رانندگی مبحث دیگری بود كه این تهیه كننده بر آن اشاره نمود و اظهار داشت: یكی از بزرگترین مشكلات رفتارهای ترافیكی در ایران عصبانیت در هنگام رانندگی است كه یك انیمیشن موزیكال در نخستین قسمت پخش خواهیم كرد تا در آن روش های آرامش بخشی در زمان رانندگی آموزش داده شود.
برنامه «سلامت خیال» امشب ساعت ۲۳ به مدت ۵۵ دقیقه، و بازپخش آن فردا ساعت ۱۱ روی آنتن شبكه سلامت سیما می رود.

1398/05/20
14:07:21
5.0 / 5
4083
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است