داودی: به تصمیم جمعی برای اسكار احترام می گذارم

داودی: به تصمیم جمعی برای اسكار احترام می گذارم به گزارش هنر شهر ابوالحسن داودی به دنبال معرفی مستند «در جستجوی فریده» به اسكار اظهار داشت: این انتخاب یك تصمیم جمعی بوده و من به این تصمیم جمعی احترام می گذارم، البته نه تنها احترام می گذارم بلكه دفاع هم می كنم.


این عضو انتخاب معرفی فیلم ایرانی به اسكار كه با ایسنا گفتگو می كرد، افزود: من چندین بار بعنوان عضو هیات انتخاب معرفی فیلم ایرانی به اسكار در جلسات حضور داشتم، معمولا علل انتخاب فیلم ها بعنوان نماینده ایران به اسكار با بقیه رویدادهای هنری جهانی فرق دارد و عموما مواردی را در نظر می گیرند در خصوص اینكه چه فیلمی می تواند نماینده بهتری باشد و چهره متفاوتی را از سینمای ایران معرفی نماید.
این كارگردان سینما با اشاره به اینكه حضور سینمای ایران در سال گذشته در جشنواره ها نزول كمّی داشته است، اشاره كرد: این سینما در یكی دوسال اخیر در اغلب جشنواره های اصلی نماینده ای نداشته است، گرچه فیلمهای خوبی داشتیم اما جهانیان عادت كرده بودند سالها از سینمای ایران یك جلوگاه نو را ببینند اما چندی است این اتفاق نیفتاده است.
داودی اشاره كرد: مستند «در جستجوی فریده» میتواند جنبه دیگری از سینمای ایران را معرفی نماید و انتخاب این فیلم تصمیم جمع بوده است و من آن را تأیید می كنم و به آن احترام می گذارم.
1398/05/27
13:43:39
5.0 / 5
3860
تگهای خبر: جشن , جشنواره , سینما , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است