تغییر ساعت اجرای نمایش جتسیمانی

تغییر ساعت اجرای نمایش جتسیمانی هنر شهر: نمایش «جتسیمانی» به كارگردانی امیرحسین دوانی از روز یكشنبه 10 شهریور ماه ساعت 20 روی صحنه می رود.


به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی گروه اجرایی، نمایش «جتسیمانی» به نویسندگی سیاوش پاكراه و كارگردانی امیرحسین دوانی طی هفته پایانی اجرا ساعت ۲۰ در سالن انتظامی خانه هنرمندان ایران میزبان تماشاگران خواهد بود.
گروه طراحان این نمایش را، امیر حسین دوانی طراح صحنه، آنكیدو دارش طراح صدا، لعیا خرامان طراح گریم، علی كوزه گر طراح نور، مقدی شامیریان طراح لباس و مهدی فاتحی طراح گرافیك می سازند.
این در شرایطی است كه رها جهانشاهی مجری طرح، شروین عقیلی طراح ویدئو، مهدی آشنا عكس، مصطفی كاظمی مطلق و احسان آینه ساخت تیزر، امین یزدانی و ناعمه علمی نژاد دستیاران كارگردان، مهتا كریمی اموررسانه، امیر قالیچی تبلیغات مجازی سایر عوامل اجرایی نمایش را تشكیل می دهد. در این اثر نمایشی امیر شمس و شاهو رستمی بعنوان بازیگر حضور دارند.
نمایش «جتسیمانی» تا تاریخ 15 شهریور ماه هر شب ساعت 20 در تالار انتظامی خانه هنرمندان میزبان تماشاگران خواهد بود و علاقه مندان برای تهیه بلیت نمایش می توانند به سامانه تیوال بازگشت كنند.
در توضیح این اثر نمایشی آمده است: آنچه در جریان سیال ذهن بعنوان زمان نامیده می شود حجمی است پویا از محلولی متشكل از گذشته و حال و گاهی آینده كه قابل جدا سازی از یكدیگر نمیباشند، زمان ذهن بسیار گسترده تر از زمان مغز است، آنچه برای دنیای بیرون از ما چند ثانیه به طول می انجامد نتیجه هزاران تداعی ذهن در غالب زمانی عمقی و حركتی درونی است.
منبع:

1398/06/09
21:23:29
5.0 / 5
4665
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است