برگزاری اردویی در جهت جریان شناسی منافقین در مازندران

برگزاری اردویی در جهت جریان شناسی منافقین در مازندران به گزارش هنر شهر همزمان با هفته دفاع مقدس اردوی برای جریان شناسی فعالیت گروهك تروریستی منافقین با عنوان «راهیان بصیرت» در استان مازندران برگزار می شود.به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، پاسدار محمد عباس پور معاون اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه كربلا استان مازندران از برگزاری تور یك روزه گردشگری جنگل با عنوان «راهیان بصیرت» اطلاع داد و خاطرنشان كرد: این اردو برای اقشار مختلف مردم در هفته دفاع مقدس اجرا خواهد شد.

وی اظهار داشت: این اردو برای اولین بار در استان برای بازشناسایی جریان ضد انقلاب در دهه ۶۰ برگزار می شود. اردوی راهیان بصیرت در امتداد اردوی راهیان نور جنوب و غرب كشور است و با عنایت به اینكه منافقین برای پیشبرد اهداف خود جنگل های شمال را به عنوان «جبهه سوم» نامگذاری كردند و به جهت اینكه به اهداف شوم خود برسند دست به عملیات مسلحانه ضد مردم و انقلاب زدند. از همین رو اردویی تحت عنوان راهیان بصیرت برپاشد تا جریان منافقین برای مردم با كیفیت بهتر و اثرگذاری بیشتر تبیین شود.

عباس پور اظهار داشت: افتتاحیه این طرح هفته گذشته با برگزاری كارگاه آموزشی راویان دفاع مقدس در منطقه سوادكوه برگزار گردید و این دوره آموزشی با استقبال خوبی از مخاطبین روبروشد و در هفته جاری هم این كارگاه آموزشی با حضور راویان خواهر در منطقه جنگل های سوادكوه برگزار می شود.

منبع:

1398/06/26
15:30:52
5.0 / 5
4215
تگهای خبر: كارگاه آموزشی , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است