خبر درگذشت صحت دارد؟

آخرین خبرها از احوال آلن دلون، شائبه تصویر غمگین دختر بازیگر

آخرین خبرها از احوال آلن دلون، شائبه تصویر غمگین دختر بازیگر به گزارش هنر شهر آلن دلون بازیگر سرشناس سینمای فرانسه و جهان در حال پشت سر گذاشتن عوارض ناشی از سكته مغزی است و به رغم انتشار برخی شایعه ها درباره درگذشتش هنوز این خبر به صورت رسمی تأیید نشده است.به گزارش هنر شهر به نقل از پابلیك فرانسه، آخرین خبرها درباره آلن دلون اسطوره سینمای فرانسه كه چندی قبل گرفتار سكته مغزی شد و بعد برای بهبود عوارض آن در سوییس بستری شد، مربوط به تصویری از دختر وی در اینستاگرام است كه تصویری غمگین از خودش را در اینستاگرام به همراه چند بیت از شعر «سول» از یك گروه آمریكایی منتشر نمود.
برخی از طرفداران آلن دلون از این تصویر، این طور برداشت كرده اند كه شاید حال اسطوره سینما خوب نباشد و دختر وی آنوشكا دارد به صورت غیرمستقیم این خبر را منتقل می كند.
با این حال از آن روز یعنی ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) تابحال هیچ خبر رسمی جدیدی از حال این بازیگر سرشناس در سایت های فرانسوی زبان منتشر نشده است.
اوایل تابستان امسال آلن دلون گرفتار سكته مغزی شد و ۳ هفته در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستانی در پاریس بستری بود و بعد به سوییس منتقل شد.
رسانه های فرانسوی نوشتند این اولین باری نیست كه آنوشكا دلون یك پیام اسرارآمیز منتشر می كند كه سوال های زیادی برمی انگیزاند.

1398/06/29
14:51:53
5.0 / 5
3769
تگهای خبر: بازیگر , تصویر , سایت , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است