سه روز قبل در شهداد كرمان؛

میرباقری سلمان فارسی را كلید زد

میرباقری سلمان فارسی را كلید زد هنر شهر: سریال الف فاخر سلمان فارسی به كارگردانی سید داوود میرباقری سه روز قبل در بیابان های شهداد كرمان كلید خورد.


به گزارش هنر شهر به نقل از مهر، تصویربرداری سریال «سلمان فارسی» به كارگردانی داوود میرباقری و تهیه كنندگی حسین طاهری بعد از سال ها انتظار و پیگیری داوود میرباقری از سه روز قبل در شهداد كرمان شروع شده است. آغاز تصویربرداری این سریال از بیابان های اطراف كرمان در حالی است كه هنوز علیرضا شجاع نوری بازیگر اصلی این سریال در نقش سلمان فارسی مقابل دوربین نرفته است. در سكانس هایی كه ضبط و تصویربرداری شده است، فرهاد اصلانی و محمدرضا هدایتی به ایفای نقش پرداخته اند. مقرر است پس از حدود ۱۰ الی ۱۲ روز تصویربرداری در كرمان، عوامل این پروژه به قشم بروند و ادامه پروژه را در آنجا به تولید برسانند. سریال «سلمان فارسی» یكی از مهمتری پروژه های الف فاخر تلویزیون در سال های اخیر شمرده می شود كه داوود میرباقری از سال ها قبل و قبل از كارگردانی پروژه عظیم «مختارنامه» مترصد ساخت آن بود اما به دلایلی مدیران وقت سیما با او همراهی نكردند و حالا این پروژه در ابتدای دی ماه ۹۸ كلید خورده است.
میرباقری در سریال «سلمان فارسی» سه دوره از زندگی این شخصیت تاریخی را روایت می كند: دوره ایران باستان، بیزانس و صدر اسلام.


منبع:

1398/10/11
23:45:14
5.0 / 5
4221
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است