شهرام كرمی در گزارش هنر شهر:

تكلیف جامعه هنری حفظ ارزش ها و آرمان های سردار سلیمانی است

تكلیف جامعه هنری حفظ ارزش ها و آرمان های سردار سلیمانی است به گزارش هنر شهر مدیركل هنرهای نمایشی سردار شهید قاسم سلیمانی قهرمانی بزرگ بود كه همواره حامی فعالیتهای فرهنگی و هنری هنرمندان انقلاب بود.شهرام كرمی مدیركل هنرهای نمایشی درباره شخصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به خبرنگار مهر اظهار داشت: فقدان سردار حاج قاسم سلیمانی به ملت ایران و جامعه هنرمندان تئاتر تسلیت عرض می كنم. خبر درگذشت این سردار با عزت همه را شوكه كرد، ولی ایشان در جهت آرمان های انقلاب اسلامی راهش را برگزیده و شهادت آرزوی بزرگی بود كه سردار به این آرزوی بزرگ خود رسید.
وی با اشاره به اینكه فقدان این بزرگوار كه مورد علاقه همه آحاد ملت ایران بود، ضربه بزرگ و جبران ناپذیری است، تاكید كرد: این شهادت بعنوان هنر بزرگ مردان خدا، باعث این خواهد شد كه برای نیل به آرمان های انقلاب اسلامی گام های جدی تری برداریم.
مدیركل هنرهای نمایشی خاطرنشان كرد: اهمیت به حوزه فرهنگ و هنر انقلاب یكی از خصوصیت های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است كه شاید برای خیلی ها پوشیده باشد كه خیلی از آثار خلق شده در عرصه فرهنگ و هنر انقلاب حاصل نگاه و حمایت ایشان بود.
كرمی خاطرنشان كرد: تكلیف بزرگ برای جامعه هنری است كه با اتكا به افتخار بزرگی كه ایشان برای ما به جا گذاشت، در حفظ ارزش ها و آرمان های این قهرمان بزرگ و انقلاب اسلامی در عرصه هنر و تئاتر كوشا باشیم.
مدیركل هنرهای نمایشی در بخش پایانی سخنان خود تاكید كرد: امیدوارم برای زنده نگه داشتن نام سردار شهید قاسم سلیمانی در عرصه فرهنگ و هنر و برای تداوم مبارزه با شیطان بزرگ، صحنه های تئاتر پر از جلوه های شخصیتی سرداران بزرگ انقلاب و ایران باشد.


منبع:

1398/10/13
12:09:15
5.0 / 5
3984
تگهای خبر: تئاتر , فرهنگی , نمایش , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است