آشتیانی پور خبر داد:

كنار گذاشتن پسركشی از رای گیری مردمی فیلم فجر

كنار گذاشتن پسركشی از رای گیری مردمی فیلم فجر به گزارش هنر شهر مسئول شمارش آرای مردمی فیلم های جشنواره فجر اعلام نمود: نتیجه شمارش آرا از بین ۲۱ فیلم تا آخر روز ۲۰ بهمن اعلام خواهد شد و فیلم سینمایی «پسركشی » از گردونه رقابت به علت نبود فرصت نمایش برابر حذف می شود.


علی آشتیانی پور در گفت وگویی با ایسنا درباره اینكه تا چه تاریخی نتیجه شمارش آرای فیلم های مردمی اعلام می شود؟ اظهار داشت: شمارش آرا به صورت طبیعی تا آخر روز ۲۱ بهمن ادامه دارد كه سه فیلم اول و هم برگزیده نهایی در مراسم اختتامیه در روز بیست و دوم اعلام می شود اما آنچه برای انتشار در رسانه ها اعلام خواهیم كرد تا آخر روز بیستم خواهد بود و نتیجه شمارش دو روز آخر جشنواره هم با بیان اسامی ۵ فیلم همراه می باشد.
وی درباره وضعیت فیلم «پسر كشی» در رای گیری مردمی بعد از برگشت فیلم «خورشید» مجید مجیدی به جدول جشنواره توضیح داد: از ابتدا سعی كردیم پس از آنكه فیلم «پسركشی» جایگزین فیلم «خورشید» شد عدالت برای این فیلم در جدول نمایش های مردمی لحاظ شود اما با برگشتن «خورشید» این شرایط عملاً فراهم نمی شد و باید این مساله را به اطلاع سازندگان این فیلم می رساندیم كه در نهایت تقریباً از روز گذشته و رسما از امشب فیلم «پسر كشی» هم ازگردونه رقابت های مردمی برای انتخاب بهترین فیلم از نگاه تماشاگران حذف خواهد شد.
به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، هفت فیلم برتر آرای مردمی تا روز ششم بدون اولویت به شرح ذیل است: درخت گردو، آبادان یازده 60، دوزیست، شنای پروانه، روزبلوا، مغز استخوان، روز صفر.
فیلم «پسر كشی» محمد هادی كریمی كه از گردونه رقابت آرای مردمی كنار گذاشته شده است، طی چند روز گذشته قبل از آماده شدن نسخه «خورشید» فیلم مجید مجیدی، جایگزین سانس های نمایش این فیلم شد اما با رسیدن فیلم مجیدی به جشنواره، جدول نمایش این فیلم دستخوش تغییر شد و تابحال دبیر جشنواره فیلم فجر درباره این جا به جایی و اجحافی كه در حق فیلم «پسر كشی» شد، پاسخی نداده است.1398/11/18
23:56:35
5.0 / 5
3800
تگهای خبر: جشن , جشنواره , دبیر , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است