معرفی اجراهای شب دوم از جشنواره موسیقی فجر

معرفی اجراهای شب دوم از جشنواره موسیقی فجر هنر شهر: دومین روز از سی وپنجمین جشنواره موسیقی فجر جمعه (۲۵ بهمن ماه) در شش سالن و در دو سانس ۱۸: ۳۰ و ۲۱: ۳۰ برگزار می گردد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، در دومین روز از سی وپنجمین جشنواره موسیقی فجر، ۱۱ گروه موسیقی در ۶ سالن تهران اجراهای خویش را به روی صحنه می برند.
تالار وحدت در سانس نخست شاهد اجرای گروه اركسترپارس به رهبری ناصر نظر و در سانس دوم گروه ماهیما به رهبری حجت اشرف زاده و آرش جامع خواهد بود.
تالار رودكی نیز به ترتیب گروه اركستر فرهنگ وهنر به سرپرستی نادر مشایخی و گروه كوارتت تار به رهبری علی اصغر عرب شاهی را میزبانی می كند.
فرهنگسرای نیاوران هم گروه های بانگ نو به سرپرستی نسترن هاشمی و مهیار شادروان و گروه اقبال آذر به رهبری سبحان مهدی پور را همراهی می كند.
سالن سوره در سانس نخست دو اجرا از گروه های میسان به رهبری مهدی سواری و علی نیری و گروه هاوار به سرپرستی ناصح بهرام بیگی و ناصر یاره و در سانس دوم اجرای گروه خنیاگران خیام با همراهی صمد برقی و مهدی تفكرمنش را در برنامه دارد.
برج آزادی همچون شب نخست، فقط میزبانی یك گروه را بر عهده دارد و در سانس ۲۱: ۳۰ میزبان گروه اَش به سرپرستی علیرضا اشرف پور است.
در بخش اجراهای پاپ امشب نمایشگاه میلاد در دو سانس شاهد اجرای رضا بهرام است.
سی وپنجمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۴ بهمن ماه به صورت رسمی اجراهای خویش را شروع كرده و تا ۳۰ بهمن ادامه خواهد داشت. اختتامیه این جشنواره هم یكم اسفند ماه برگزار می شود.1398/11/25
14:25:43
5.0 / 5
4389
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است