در گفتگو با مهر مطرح شد

شروع حركت در مسیر موسیقی عرفانی

شروع حركت در مسیر موسیقی عرفانی به گزارش هنر شهر خواننده تازه مجوز گرفته موسیقی پاپ در تشریح تازه ترین فعالیت های موسیقایی اش از انتشار نخستین رسمی با نام «قلّه» و تولید چند تك آهنگ جدید اطلاع داد.امیرعباس گلاب خواننده موسیقی پاپ كه این روزها جزو خوانندگان پرطرفدار به حساب می آید در گفتگویی با خبرنگار مهر اظهار داشت: خوشبختانه پس از اینكه مهرماه سال جاری بعد از گرفتن مجوزهای لازم موفق به برگزاری كنسرت ها و اجراهای متعددی با حضور پرتعداد مخاطبان شدیم، شرایط ما برای تولید تك آهنگ های مختلف فراهم تر شد و در حال حاضرمی توانیم كارهای بیشتری را تولید كنیم.
وی ادامه داد: در ماه های محرم و صفر كه به احترام ایام عزاداری كنسرتی برگزار نمی شد، ما مشغول كار روی آلبوم جدید بودیم و ۱۴ قطعه آماده شده و بر مبنای برنامه ریزی های انجام گرفته نخستین آلبوم مستقل من با نام «قلّه» اواخر آذرماه در بازار موسیقی منتشر می گردد. برای برگزاری كنسرت هم برنامه ریزی های زیادی انجام گرفته كه به زودی جزئیات آن اعلام می گردد.
این خواننده موسیقی پاپ اظهار داشت: گروهی كه من با آنها برای اجرای زنده همكاری می كنم، مجموعه ای منسجم و باتكنیك در حوزه نوازندگی هستند كه هرگاه در اجراهای زنده حضور دارند از هیچ تلاشی برای كیفی اجرا دریغ نمی كنند. ما هیچ گاه به این سمت نرفتیم كه صدادهی كنسرت و اجرا در قالب پلی بك باشد زیرا این مورد اصلا در شان مخاطب نیست.
گلاب در انتها عنوان كرد: شروع كار من در موسیقی با فراگیری موسیقی اصیل ایرانی و تلفیق آن با موسیقی پاپ بوده به همین جهت تصمیم داریم همچون كارهای قبلی، در آثار آینده هم با بهره گیری از فضای موسیقی ایرانی قطعه هایی را تولید كنیم. به هر حال كارهای آینده ما هركدام در فضای خاص خود قرار دارند كه امیدوارم مردم درباره آنها نظر مثبتی داشته باشند. البته من در این مدت تلاش كردم تا بیشتر كارهای عاشقانه را برای مخاطبان آماده كنم اما در كنار حفظ این شرایط بنا دارم روی موسیقی عرفانی هم كار كنم.

1396/08/19
23:16:57
5.0 / 5
4686
تگهای خبر: كنسرت , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است